Nowa generacja dachówek Gerard

Nowa generacja dachówek Gerard

Ulepszone dachówki są wprowadzane na rynek dzięki naszej nowej linii prasowej w zakładzie produkcyjnym na Węgrzech. Ta znacząca inwestycja umożliwia nam kontrolę każdego etapu łańcucha dostaw i produkcji, zapewniając, że nasze produkty spełniają najwyższe oczekiwania klientów oraz pozwalając na pewne utrzymanie pozycji lidera w branży.
Cieszymy się nie tylko z tego, że nasz europejski zakład produkcyjny będzie w całości produkować gotowe towary dla Was, lecz również z korzyści, które inwestycja ta przyniesie, otwierając nowy rozdział naszej historii.
Przede wszystkim ulepszona jakość. Dzięki nowej linii prasowej korzystającej z najnowszej technologii oraz wyposażonej w nowe narzędzia, lokalnie tłoczone, czyste profile są praktycznie pozbawione zmarszczeń. Modernizując konstrukcję niektórych profili poprawiliśmy także ich wytrzymałość, co ma korzystny wpływ na montaż.
Ponadto ulepszony wygląd. Dzięki nowej linii prasowej nasze produkty zyskują ulepszony wygląd. Kształty stały się bardziej wyraziste. Krawędzie, kontrasty i łuki są jeszcze ostrzejsze i wyrażniejsze, zachowując jednocześnie znany nam harmonijny i estetyczny wygląd, który wszyscy uwielbiamy w produktach GERARD. Z dumą prezentujemy nowe oblicze naszych dachówek.
Dlaczego nie spróbować naszych ulepszonych dachówek?

Ta strona korzysta z plików cookies, zarówno własnych jak i stron trzecich. Kontynuując wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
ZADZWOŃ