Człowiek w wodzie! (w stroju Gerard??)

Człowiek w wodzie! (w stroju Gerard??)

W jaki sposób dekarz Gerard może znaleźć się w rzece będąc w kompletnym stroju dekarza? Nie, nie potknął się na dachu przy rzece (dekarz Gerard nigdy się nie potyka). Celowo wszedł do wody, ponieważ uczestniczył w tegorocznym Pikniku Gerard w Polsce!
Z dumą możemy powiedzieć, że wydarzenie to cieszyło się ogromną popularnością wśród naszych dekarzy i mieliśmy przy tym sporo zabawy! Nie był to zwykły piknik “przy stołach“, lecz piknik obfitujący w ekscytujące przygody, które zapewniły mnóstwo zabawy uczestnikom. Przede wszystkim wspomniany już wyścig dekarzy w kompletnym stroju roboczym w rzece. Bawiliśmy się świetnie także podczas konkurencji podciągania się, gry w wodne polo oraz loterii na koniec dnia.
Ponadto, korzystając z basenów “Gorącego Potoku“ w Szaflarach w pobliżu Zakopanego, 51 uczestników mogło poszerzyć swoją wiedzę na temat firmy Gerard oraz nowego programu lojalnościowego dla dekarzy Roofnet.
A więc tym razem osoby, które znalazły się w wodzie, były z tego faktu zadowolone!

Ta strona korzysta z plików cookies, zarówno własnych jak i stron trzecich. Kontynuując wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
ZADZWOŃ