Opinie

Co mówią o dachach GERARD właściciele domów i dekarze?

Strona:
Wioska Talčji Vrh, w której mieszkamy, będzie teraz miała pięć na dziesięć domów pokrytych dachówkami firmy GERARD.

Wioska Talčji Vrh, w której mieszkamy, będzie teraz miała pięć na dziesięć domów pokrytych dachówkami firmy GERARD.

Nazywam się Anton Brula i mieszkam w gminie Črnomelj w Słowenii. W dniu 8 lipca 2018 r. dotknęła nas straszliwa katastrofa meteorologiczna. Gradobicie, z gradem wielkim jak pięść! Gdziekolwiek spadł, spowodował zniszczenia. Dachówki na wszystkich budynkach w naszych wioskach zostały rozbite na drobne kawałki. Posiadam dom, który został zadaszony zgodnie ze wszystkimi najnowocześniejszymi wytycznymi, tj. wentylacją, drugim pokryciem dachowym i cegłami. Wszystko zawiodło, przez co woda wlewała się do domu. Tak więc musiałem zmierzyć się z pytaniem: co mam teraz zrobić? Nie było innego rozwiązania - musieliśmy zbudować nowy dach. Kiedy przejechałem wkoło obszar zagrożony, zauważyłem że żaden dach z tradycyjnym pokryciem dachowym nie został naruszony. Dwie pełne przyczepy z zniszczonych dachówek musiały zostać usunięte z mojego domu. Dekarz przyjechał z dachówką wykonaną przez firmę GERARD. Wziąłem płytkę i uderzyłem ją młotkiem. Praktycznie nie było na niej żadnego śladu uderzenia. Ta płytka wykonana jest z blachy stalowej. Od razu podjąłem decyzję: mój dom zostanie pokryty dachówką firmy GERARD. Chciałbym, aby mój 6-letni wnuk mógł bezpiecznie żyć pod tym dachem. Podczas burzy był bardzo przerażony i wstrząśnięty, podobnie jak my wszyscy. Wioska Talčji Vrh, w której mieszkamy, będzie teraz miała pięć na dziesięć domów pokrytych dachówkami firmy GERARD.

Anton Brula, właściciel domu

Talčji Vrh, Słowenia

Montaż był jak marzenie.

Mieliśmy dach z azbestu, a z powodu słabej konstrukcji dachu mogliśmy wybrać tylko rozwiązania o niskiej masie. Zaletą dachów Gerard z posypką ceramiczną w porównaniu do innych lekkich dachów jest to, że dzięki kamiennej powłoce chroniącej przed hałasem jest o wiele lepszy i do tego wygląda bardziej atrakcyjnie! Szczególnie ważna była dla nas ochrona przed hałasem, ponieważ mieszkamy na poddaszu, gdzie hałas z zewnątrz może być bardzo uciążliwy. Odwiedziło nas już wielu gości, którzy chcieli zobaczyć nowy dach i szczerze mówiąc, wszystkim opadły szczęki! Nie wyobrażali sobie, żeby mogło to wyglądać aż tak dobrze! Montaż był jak marzenie. Dekarz firmy Gerard zorganizował wszystko od zakupu, przez dostawę aż po bardzo szybki i precyzyjny montaż!

Sebestyén Zoltán, właściciel domu

Érd, Węgry

Montaż był jak marzenie.

Mój dach GERARD ma 6 lat i nadal jest jak nowy!

Zdecydowałem się na dach GERARD z posypką ceramiczną z dwóch powodów: wzornictwo, które mi się bardzo podoba oraz odporność na ekstremalne warunki pogodowe, a szczególnie na silny wiatr i grad. Mój dach GERARD ma 6 lat i nadal jest jak nowy!

Pan Gregor Jesih

Brezovica, Słowenia

Mój dach GERARD ma 6 lat i nadal jest jak nowy!
Strona:
ZNAJDŹ SWOJEGO

DEKARZA W OKOLICY

Zapytanie o ofertę

Wyślij zapytanie

Wybierz swojego dekarza