Głosuj na projekt!

My wprowadzamy innowacje. Ty zyskujesz.

GERARD® Roofs – producent pokryć dachowych

WYBIERZ DACH SWOICH MARZEŃ!

Witamy na witrynie firmy AHI Roofing – światowego lidera w branży solidnych pokryć dachowych wykonanych z wysokiej klasy dachówek metalowych z posypką ceramiczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej propozycje w pełni odpowiadające Twoim oczekiwaniom.
Nasza firma działa już od ponad 60 lat. W tym czasie zdołaliśmy wypracować wysokie standardy projektowania oraz produkcji i stworzyć nowoczesną ofertę, która obejmuje doskonałej klasy pokrycia dachowe z blachy, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb rynku. W naszym katalogu znajdziesz atrakcyjną, rozbudowaną panoramę solidnych dachówek metalowych (potocznie nazywanych blachodachówkami) o różnych kolorach i profilach – od gontów klasycznych, stalowych, po stylowe i nowoczesne. W ich produkcji wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz stosujemy innowacyjne podłoże aluminiowo - cynkowe Zincalume®, co gwarantuje najwyższą jakość, wytrzymałość oraz znakomitą estetykę naszych produktów.
Już teraz sprawdź, jak atrakcyjna jest oferta, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie – w dobraniu najlepszych rozwiązań pomoże Ci nasza nowoczesna aplikacja do projektowania dachów. Możesz również liczyć na rzetelne wsparcie naszych konsultantów. Zapraszamy do współpracy!

Aktualności

Inspiracja

 

This website uses cookies, both its own and from third parties. By continuing to use this website you are giving consent to cookies being used.
ZADZWOŃ