Promocja

My wprowadzamy innowacje. Ty zyskujesz.

GERARD® Roofs – producent pokryć dachowych z blachodachówki

Witamy na stronie firmy AHI Roofing – światowego lidera w branży solidnych pokryć dachowych wykonanych z wysokiej klasy dachówek metalowych z posypką ceramiczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej propozycje w pełni odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Nasza firma działa już od ponad 60 lat. W tym czasie zdołaliśmy wypracować wysokie standardy projektowania oraz produkcji i stworzyć nowoczesną ofertę, która obejmuje doskonałej klasy pokrycia dachowe z blachy, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb rynku. W naszym katalogu znajdziesz atrakcyjną, rozbudowaną panoramę solidnych dachówek metalowych (potocznie nazywanych blachodachówkami z posypką ceramiczną lub mineralną) o różnych kolorach i profilach – od gontów klasycznych, stalowych, po stylowe i nowoczesne.

Produkując blachodachówkę z posypką ceramiczną, wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz stosujemy innowacyjne podłoże aluminiowo - cynkowe Zincalume®, co gwarantuje najwyższą jakość, wytrzymałość oraz znakomitą estetykę naszych produktów. Blacha, z której powstaje blachodachówka z posypką mineralną doskonale znosi zmienne warunki pogodowe - charakterystyczne dla naszego kraju.

Już teraz sprawdź, jak atrakcyjna jest oferta, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie – w dobraniu najlepszych rozwiązań pomoże Ci nasza nowoczesna aplikacja do projektowania dachów. Możesz również liczyć na rzetelne wsparcie naszych konsultantów. Zapraszamy do współpracy!

Aktualności

WIDEO - Nowy!

Inspiracja

Ta strona korzysta z plików cookies, zarówno własnych jak i stron trzecich. Kontynuując wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.
ZADZWOŃ