Najdłuższa gwarancja na dach, jaką można uzyskać

50 lat gwarancji na nowy dach stalowy

 

Najdłuższa gwarancja na dach, jaką można uzyskać

Dach musi wytrzymać długi czas. Bardzo długi czas.

Dach jest również inwestycją o dużym koszcie, dlatego nikt nie chce wydawać na niego pieniędzy więcej niż raz w życiu. Byłoby to marnowaniem pieniędzy, prawda?

Istnieje tak wiele innych kosztownych rzeczy, które można kupić lub trzeba wymienić po pewnej liczbie lat, na przykład samochód. Ale nie dach.

Istnieją inne rzeczy, za które lepiej płacić regularnie, chociażby wakacje. Ale nie dach.

Pieniądze na dach każdy chce wydać tylko raz.

 

Nowy dach powinien spełniać następujące warunki:

  • Powinien chronić mój dom przez całe moje życie.
  • Powinien wyglądać dobrze na moim domu przez całe moje życie.
  • Powinien wymagać jedynie niewielkiej konserwacji.

 

Jeżeli nowy dach nie spełni chociaż jednego z tych oczekiwań, to wydane na niego pieniądze zostały zmarnowane. I to nie małe pieniądze. Warto zadać pytanie:

 

Czy można kupić dach, który spełnia te wszystkie potrzeby?

Wiemy, że te wszystkie zalety mogą kryć się pod jednym dachem!

 

Gwarancje udzielane przez producentów wielu innych marek chronią dach jedynie przez kilka dekad,

ma gwarantujemy te zalety przez 50 lat!

 
 
Jak GERARD może gwarantować doskonały dach przez 50 lat??
2 popularne kategorie dachów, które potrafią negatywnie zaskoczyć
 
 
 

Jak GERARD może gwarantować doskonały dach przez 50 lat?

 

Dach GERARD spełni wszystkie Twoje oczekiwania przez co najmniej 50 lat, z gwarancją!Dlaczego jesteśmy tacy pewni?

 
 
 
Najdłuższa gwarancja na dach, jaką można uzyskać

1 przyczyna: Doświadczenie. Przez wystarczająco długi czas.

Działamy w branży dekarskiej przez ponad 60 lat, dlatego wiemy, że możemy być pewni! Widzimy, że nasze dachy spełniają nasze obietnice przez ponad 6 dekad. Nie wszyscy producenci mogą podeprzeć swoją gwarancję tak dużym doświadczeniem. 

Najdłuższa gwarancja na dach, jaką można uzyskać

2 przyczyna: Ochrona. Przetestowana i godna zaufania.

Nawet, gdy zmiana klimatu uderzy w Twój dom ekstremalną pogodą. Jak?

Dzięki EKSTREMALNEJ TECHNOLOGII MOCOWANIA GERARD.

Każda jedna dachówka GERARD jest przymocowana gwoździami w 8 różnych punktach.

Kolejny sekret: w przeciwieństwie do wielu innych typów dachów, dachówki GERARD są mocowane poziomo. Dlaczego to takie ważne? Silny wiatr wiejący w dach wywołuje różnicę ciśnienia powietrza między wewnętrzną i zewnętrzną stroną dachu. Im silniejszy wiatr, tym większa jest różnica ciśnień. Wywołuje to powstanie „siły podnoszącej wiatru”, która jest zabójcza dla dachów z mocowaniem pionowym, ponieważ możliwe jest łatwe wyciągnięcie elementu mocującego. Dachówki ceramiczne i betonowe, przykładowo, polegają na masie każdej dachówki, która dociska je w dół, i są wyposażone w pionowe mocowanie z tyłu dachówki. Jedynie długotrwałe dachy metalowe są wyposażone w pionowe mocowania.  Dzięki naszej unikatowej metodzie poziomego mocowania ciśnienie powodowane przez wiatr nie jest w stanie unieść naszych dachówek. Nawet huragan wiejący z prędkością 160 km/h. Wiemy to, ponieważ przetestowaliśmy ją w naszym legendarnym teście huraganowym.
 
 

Najdłuższa gwarancja na dach, jaką można uzyskać

3 przyczyna: Piękno jest naturalną cechą dachów GERARD.

Każda dachówka GERARD jest pokryta niesamowitymi kamieniami wulkanicznymi. Są one tak piękne, że ciężko jest dostrzec różnicę między dachem ceramicznym/betonowym lub dachem GERARD.

Bez obaw, kruszywo z kamienia jest przymocowane do dachówki autorskim SUPER KLEJEM GERARD, który eksperci nazywają skromnie powłoką bazową GERARD. Związuje ona kamienne granulki z powierzchnią na cały okres życia dachówki. Co z promieniowaniem UV? Kamienie wulkaniczne doskonale sobie z nim radzą i ich kolory nie blakną.

Najdłuższa gwarancja na dach, jaką można uzyskać

4 przyczyna: Praktycznie zerowa konserwacja.

Widziałeś kiedykolwiek ludzi wymieniających dachówki ceramiczne lub betonowe po silnej letniej burzy? Wyobrażasz sobie, jaki to problem, gdy budynek jest wysoki? Nie mówiąc o kosztach. Z dachem GERARD nie trzeba martwić się tym problemem! Dzięki naszej ekstremalnej technice mocowania każda dachówka jest mocowana w poziomie za pomocą 8 gwoździ.

Być może obawiasz się o zmiany estetyczne następujące z upływem lat, na przykład o zielonym nalocie. W niektórych lokalizacjach wszystkie typy dachów (ceramiczny, betonowy, metalowy, bitumiczny) są narażone na działanie warunków, które mogę przyspieszać lub hamować wzrost organiczny. Szczerze mówią, GERARD nie jest wyjątkiem. Ale opracowaliśmy rozwiązanie tego problemu. Jeśli dany obszar jeszcze szczególnie narażony na wzrost organiczny, np. ze względu na wilgotność lub bliskość drzew, można pozbyć się problemu, stosując GERARD RoofGuard, substancję czyszczącą opracowaną specjalnie z myślą o dachach GERARD, aby użytkownicy nie musieli dodatkowo się martwić!

 

Niestety, nie każdy dach spełnia wszystkie oczekiwania

lub standardy GERARD.

 

Może tego nie wiesz, ale tradycyjne rozwiązania dekarskie mogą wywołać zawód z różnych powodów.  Uważaj, zanim zmarnujesz pieniądze przy zakupie dachu.

 
 

2 popularne kategorie dachów, które potrafią negatywnie zaskoczyć

 

Popularne materiały dekarskie w porównaniu ze stalowymi dachówkami GERARD (na przykład)


Przeczytaj więcej tutaj

Kontakt

Skontaktuj się z nami, jeśli możemy Ci pomóc!