6 dobrych powodów, dla których warto zaufać DACHOM GERARD®

Od kiedy nasz założyciel Lou Fisher stworzył pierwszą w historii stalową blachodachówkę z posypką w 1957 roku, udoskonalamy nasz produkt, aby sprawdzał się we wszystkich środowiskach, w jakich mieszkamy.
Nasze wspaniałe osiągnięcia nadal wzbudzają zaufanie właścicieli domów. Opinie, które otrzymywaliśmy przez lata mówią nam jasno dlaczego ludzie wybierają dachy GEARARD zamiast innych typów dachów.

Wysokiej jakości dach w przystępnej cenie

Ludzie rozpoznają dachy z „wyższej półki” i często są zaskoczeni, że ogólny koszt blachy dachowej GERARD z posypką wulkaniczną jest podobny do kosztu dachu z glinianej lub betonowej dachówki.

Więcej

Dobry wygląd oraz trwałość

Dach przyczynia się w dużym stopniu do wyglądu Twojego domu, a zatem wybór materiału, który będzie wyglądał równie dobrze przez kilka dziesięcioleci przyczynia się do utrzymania walorów estetycznych Twojej nieruchomości i jej wartości rynkowej.

Więcej

Lekki dach zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas huraganu lub trzęsienia ziemi

Systemy dachowe GERARD ze stali tłoczonej okazały się być wytrzymałe na wiatr o sile większej niż 6 kPa bez dodatkowych zamocowań lub specjalnych materiałów. 

Więcej

Dachy GERARD mają niskie koszty utrzymania

Jedyną czynnością konserwacyjną wymaganą przez dachówki ze stali tłoczonej jest czyszczenie odpowiednim preparatem do tego celu co trzy do pięciu lat, aby zapobiec wzrostowi glonów, mchu i porostów.

Więcej

Instalacja jest szybka, ale dokładna

Dachy GERARD są instalowane przez doświadczonych, profesjonalnych dekarzy, wyszkolonych do instalowania zgodnie z najwyższymi standardami.

Więcej

Idealny do wymiany dachu

Wymiana dachu jest „konieczna przy przebudowie domu”. Z dachami Gerard na całe życie będzie to jednak bardzo proste i pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko czas ale ipieniądze. 

Więcej
ZNAJDŹ SWOJEGO

DEKARZA W OKOLICY