6 dobrych powodów, dla których warto zaufać DACHOM GERARD®

Od kiedy nasz założyciel Lou Fisher stworzył pierwszą w historii stalową blachodachówkę z posypką w 1957 roku, udoskonalamy nasz produkt, aby sprawdzał się we wszystkich środowiskach, w jakich mieszkamy.
Nasze wspaniałe osiągnięcia nadal wzbudzają zaufanie właścicieli domów. Opinie, które otrzymywaliśmy przez lata mówią nam jasno dlaczego ludzie wybierają dachy GEARARD zamiast innych typów dachów.

GERARD JEST EKSTREMALNIE ODPORNY NA SKRAJNE WARUNKI POGODOWE

System GERARD Roofing System został zaprojektowany tak, aby wytrzymał wszystko, co tylko zmiany klimatu mogą zgotować każdemu domowi.

Więcej

Idealny do wymiany dachu

Wymiana dachu jest „konieczna przy przebudowie domu”. Z dachami Gerard na całe życie będzie to jednak bardzo proste i pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko czas ale i pieniądze.

Więcej

Specjalne wymagania dekarskie

Masz specjalne potrzeby? My mamy specjalny dach.

Dach o niewielkim spadku. Cichy dach na poddasze. Unikatowy dom w górach. Wszystko to są specjalne zastosowania, na które dach GERARD jest doskonale przygotowany.

Więcej

Najdłuższa gwarancja na dach, jaką można uzyskać

Jak długa jest najdłuższa gwarancja na dach? Dziwisz się, dlaczego jesteśmy tak pewni siebie? Przeczytaj podstawowe informacje.

Więcej

Piękne jak ceramika, ale znacznie mocniejsze i lżejsze. Czy to możliwe?

Czy potrafisz znaleźć dach, który jest tak piękny jak dachówka ceramiczba, a jednocześnie tak wytrzymały i lekki jak dachy stalowe lub aluminiowe? Czy istnieje złoty środek w rozwiązaniach dachowych?

Więcej
ZNAJDŹ SWOJEGO

DEKARZA W OKOLICY

Kontakt

Skontaktuj się z nami, jeśli możemy Ci pomóc!