Ponad 60 lat doświadczenia

Wynalazek z 1957

W 1957 roku, założyciel firmy Lou Fisher, innowator i biznesmen z Nowej Zelandii, wynalazł pierwszą na świecie stalową dachówkę powlekaną łupkami kamiennymi. W ciągu następnych pięciu dekad ta koncepcja została opracowana z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii umożliwiających Dachom AHI szybki rozwój z czterema zakładami produkcyjnymi na czterech różnych kontynentach, włączając Europejska siedziba w Belgii. Marka Gerard należy do międzynarodowej Grupy IKO METALS EUROPE NV, której właścicielem jest firma IKO Industries.  Ogólnoświatowa organizacja, zatrudniająca ponad 3500 pracowników, w ponad 25 zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Zobacz ten krótki film o naszej historii, która mogłaby nawet być scenariuszem filmu o Jamesie Bondzie!

GERARD the original since 1957 (z polskimi napisami)

How the legend was born - the history of GERARD rooftiles

CHRONOLOGIA INNOWACJI

Więcej
CHRONOLOGIA INNOWACJI
7263_0_20170302161050.jpg

Wizja

Podczas gdy cały świat, nasi klienci i nasza rola zmienia się, jedna rzecz jest wykuta w kamieniu: zawsze budujemy lepiej wspólnie. Sprawdź, co sprawia, że stalowe dachówki Gerard to najlepszy wybór dla Twojego dachu.

Więcej

Misja

Naszą misją jest oferowanie dachu Na całe życie, który to dach jest lekki, posiada 50-letnią gwarancję i jest silny i piękny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zapewniamy tę wyjątkową wartość dla klientów, którzy zdecydują się na dach Gerard.

Więcej
Misja
7297_0_20170302161423.jpg

Zrównoważony rozwój

Dach Gerard z tłoczonej stali jest jednym z najbardziej ekologicznych materiałów na pokrycie dachu na świecie. Stal, której używamy do dachówek Gerard jest najbardziej ekologicznym materiałem na świecie. Przeczytaj więcej o wpływie na środowisko.

Więcej

Aktualności

Jak się mamy?Dziękujemy za troskę. W tej chwili mamy się świetnie.