9 pytań na temat wymiany dachu

Kiedy masz zamiar wymienić swój dach, najlepiej wymienić go na niezawodny i solidny system, który będzie rozwiązaniem długofalowym. Ponadto chciałbyś na pewno wybrać spośród różnych projektów i stylów coś, co będzie pasował do Twojego domu.

Jeśli chodzi o instalację, to celem każdego właściciela domu jest szybka, niedroga wymiana dachu, przy możliwie jak najmniejszym zamieszaniu. To jest właśnie to, do czego przeszkoleni są dekarze Gerard; poniżej znajduje się przewodnik, który krok po kroku omawia projekt wymiany dachu. Dowiedz się więcej, zanim porozmawiasz z dekarzami.

Dachy GERARD® umożliwiają stworzenie stylu według Twojego życzenia na podobieństwo różnych stylów dachówek, gontów i gontów drewnianych. System może spełniać techniczne wymagania lekkiej konstrukcji dachowej, co oznacza, że stare konstrukcje dachowe GERARD nie wymagają wzmocnienia, jak w przypadku innych materiałów pokrycia dachu, takich jak ciężkie dachówki ceramiczne lub betonowe. Dachy GERARD mogą również być instalowane na dachach ze spadkiem 12 stopni.

Nie martw się już więcej o dach.

Wybór dachu dokonany przez Ciebie będzie miał długofalowe konsekwencje. Wybierz dobrze, a życie stanie się prostsze i bezpieczniejsze dla Ciebie i Twojej rodziny - bez martwienia się o przecieki, konserwację czy ekstremalne warunki pogodowe.

Twój nowy dach stanowi wartość dodaną

Projekt wymiany dachu może być również szansą na poprawę wyglądu Twojego domu i często podwyższa szacunkową cenę sprzedaży.

A teraz spójrzmy na najczęściej zadawane pytania na temat wymiany dachu! Przeczytaj dalej!