Jakie czynniki trzeba rozważyć przy wyborze nowego dachu?

  • Musi chronić Twój dom. Zmiana klimatu może przynieść ekstremalne warunki pogodowe. Twój dach musi być gotowy na przyszły klimat. Lekkie metalowe dachy są zaprojektowane tak, aby zapewniały bezpieczeństwo w trakcie huraganu lub trzęsienia ziemi. Fakt, że system pokrycia dachowego Gerard jest w stanie wytrzymać prawie wszystko. Poziomy system mocowania, który przytwierdza każdą dachówkę w 8 różnych miejscach do łaty zapewnia prawdziwy spokój ducha właścicielowi domu. Nic dziwnego, że GERARD może wytrzymać i chronić rodziny nawet podczas huraganu. Inne systemy pokrycia dachowego wymagają specjalnego mocowania i/lub specjalnych materiałów do stref, gdzie występują silne wiatry. Ludzie, którzy mieszkają na obszarach, gdzie występują trzęsienia ziemi często wolą mieć nad głową blachodachówkę Gerard niż jej odpowiednik w postaci dachówki betonowej o 10-krotnie większym ciężarze. Lekkie i silne, nasze dachy zostały dobrze przetestowane w ostatnich trzęsieniach ziemi w Canterbury. 
  • Wybierz jakość niż przystępną cenę. W końcu dach JEST na całe życie i nie chcesz go zmieniać tak często, jak samochód. Niektóre dachy na rynku oferują tylko 15 lat trwałości. Nie chcesz stawiać czoła temu zamieszaniu i płacić tych samych pieniędzy w bliskiej przyszłości. Słysząc, że GERARD oferuje 50 lat gwarancji ludzie są często zdziwieni, że całkowity koszt dachu z blachodachówki z posypką Gerard może być mniejszy niż dachu z dachówki betonowej, jeśli weźmie się wszystko pod uwagę w dłuższej perspektywie. Jeśli mieszkasz blisko wybrzeża lub w okolicy znanej z silnych wiatrów, dach Gerard będzie tańszy niż jakikolwiek inny rodzaj dachu, ponieważ nie będzie wymagał specjalnych materiałów lub mocowań, aby poradzić sobie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi.
  • Ładny i trwały wygląd. Dach przyczynia się w znacznym stopniu do ogólnego wyglądu Twojego domu, a zatem wybranie materiału, który będzie dobrze wyglądał dziesięć lat później przyczyni się do jego atrakcyjności i zwiększy jego wartość sprzedaży. GERARD będzie się wyróżniać ze swoją blachodachówką z posypką z naturalnego kamienia, która jest superlekka, mocna, ale jednocześnie wygląda tak ładnie, jak dachówka ceramiczna lub betonowa. Ponadto wielowarstwowa powłoka, technologia ochrony przed promieniowaniem UV oraz specjalne pigmenty odporne na działanie światła zapewniają wyjątkową odporność na wyblaknięcie spowodowane warunkami atmosferycznymi oraz dekoloryzację, aby Twój dom wyglądał pięknie jeszcze dłużej. Nawet jeśli Twój dom jest zbudowany na brzegu morza, dach Gerard nie będzie wymagał użycia specjalnych materiałów, dodatkowych powłok lub mocowań. Testy pokazują, że aluminiowo-cynkowe materiały do pokryć dachowych są do ośmiu razy bardziej odporne na korozję niż inne stalowe produkty pokrycia dachowego. 
  • Dach bez zmartwień: Dachy Gerard nie wymagają intensywnej konserwacji. Stalowe dachy z posypką Gerard nie będą mieć odłamanych lub brakujących dachówek po burzy, ani uszkodzeń po zimowych mrozach. 
  • W przypadku wymiany dachu najlepiej zrobić to szybko, ale precyzyjnie. Dachy Gerard są instalowane tylko przez dekarzy aprobowanych przez firmę Gerard, profesjonalnych podwykonawców przeszkolonych przez GERARD do wykonywania instalacji o najwyższym standardzie. Kiedy dach Gerard jest dowożony na miejsce, jest on wyposażony we wszystko, co potrzebne. Nasi dekarze posiadają specjalistyczne narzędzia do cięcia i naginania, tak że instalacja może odbyć się bez jakichkolwiek opóźnień. W przypadku innych typów metalowego pokrycia dachowego, panele dachowe muszą być cięte poza miejscem instalacji. Pomiary na gąsiory dachowe można wykonać tylko, gdy większość dachu jest już zrobiona, co może wydłużyć czas instalacji, ponieważ gąsiory również muszą być wykonane gdzieś indziej.