Diamant. Dach na całe życie.

Gerard Diamant to innowacyjna dachówka zainspirowana przez najtwardszy i jeden z najtrwalszych materiałów znanych człowiekowi jakim jest diament. Klasyczny wygląd w bogatej linii naturalnych kolorów i wytrzymałość na nawet najbardziej skrajne warunki atmosferyczne. Posypka z naturalnego kamienia nadaje niepowtarzalny wygląd i nie ulegający odbarwieniom naturalny kolor skały. Zabezpiecza przed nadmiernym nagrzewaniem oraz skutecznie izoluje akustycznie.

Diamant to nie tylko trwałość i ochrona Twojego domu, ale również doskonałe rozwiązanie przy każdym remoncie istniejącego, klasycznego dachu.

Diamant. Dach na całe życie.

Niska waga tego pokrycia, do siedmiu razy w porównaniu z ciężkim dachem ceramicznym, sprawia, że panele Gerard można kłaść bezpośrednio na istniejący dach i to bez potrzeby wymiany więźby dachu. Nawet stara i słaba konstrukcja jest w stanie utrzymać dach GERARD. Po ponownym przełaceniu bezpośrednio na starej wieźbie, montaż paneli przebiega niezwykle szybko i sprawnie. Powierzchnia krycia Diamant do 10% wyższa od pozostałych paneli to dodatkowa oszczędność na materiale, na łatach więźby, oraz oszczędności dzięki niższym kosztom montażu.

 

Już teraz ściągnij darmowego e booka o tym, jak kupić Dach! Wystarczy, że się zalogujesz i będziesz czuł się zdecydowanie pewniej przy wyborze Twojego Dachu.

Dowiedz się więcej o panelu Diamant