6 dobrych powodów, aby zaufać DACHOM GERARD

Dlaczego możesz ufać dachom GERARD? Oto naszych 6 powodów:

  1. GERARD jest bezpieczny: 50 lat gwarancji wsparte przez ponad 60 lat doświadczenia oraz innowacji.
  2. GERARD jest piękny: Pokryte posypką kamienną dachy GERARD wyglądają o wiele lepiej niż malowane dachy stalowe, a walory estetyczne zachowane są na dekady bez względu na pogodę.
  3. GERARD jest trwały: Mocowanie każdej dachówki gwoźdźmi w 8 różnych miejscach gwarantuje, że zostanie ona na swoim miejscu. Wiemy, że nasz dach może ochronić Twój dom nawet przed huraganem.
  4. GERARD wymaga niewielkiej konserwacji: Nie martw się, metalowy dach nie zepsuje się, ani nie zerwie podczas burzy.
  5. GERARD jest idealny do wymiany dachu: Niewielka waga oraz duże panele, powodują, że wymiana dachu staje się szybka i łatwa, a nasz dach można montować nawet bezpośrednio na starym.
  6. GERARD jest precyzyjny: Nasi wyszkoleni dekarze GERARD zagwarantują szybki i profesjonalny montaż.

Dzięki tak niezawodnemu produktowi, nic dziwnego, że zostaliśmy dużą międzynarodową rodziną oraz światowym liderem w stalowych systemach dachowych z pokryciem kamiennym. Nasza oferta jest szeroka i stylowa. Znajduje się w niej siedem atrakcyjnych profili, niesamowity wybór kolorów, oraz wszystkie wyżej wypisane zalety. Skoro już wiesz, dlaczego możesz nam zaufać, nawet jeśli nie przekonaliśmy Cię do wspólnego wyjścia na piwo, mamy nadzieję, że przynajmniej chcesz dowiedzieć się więcej o dachach GERARD.