Czy dach może być piękny, trwały, a jednocześnie lekki?

Czy pamiętasz reklamy szamponu z lat 90-tych, który - po raz pierwszy - również był odżywką? Tak, jest to „Wash & Go”. Prawdopodobnie był to pierwszy szampon, który użył obecnie powszechnego terminu „2 w 1”. To był szampon i odżywka w jednej butelce. Świetny pomysł, prawda?

Czy dach może być piękny, trwały, a jednocześnie lekki?

 

Powstaje pytanie, czy produkty dachowe mogą zaoferować nam ten szczególny komfort i korzyści wynikające z połączenia dodatkowych zalet?

Czy nie byłoby wspaniale mieć dach, który łączy w sobie najlepsze trzy kluczowe zalety?

 

  1. WSZYSCY CHCEMY DACHU, KTÓRY WYGLĄDA PIĘKNIE

Bez wątpienia każdy chce czegoś miłego w swoim domu. To wyjaśnia, dlaczego płytki ceramiczne są tak popularne. Piękne są również dachówki bitumiczne. A Dachówki metalowe? Nie kojarzy nam się z piękne, prawda? Nie wszystkim podoba się wygląd pomalowanych metalowych płytek

 

  • Czy wiesz, że istnieje specjalny rodzaj mocnych płytek metalowych, które nie są pomalowane, ale pokryte kruszywem z kamienia naturalnego?
  • Czy wiesz, że te dachówki mogą wyglądać tak pięknie jak dachówki ceramiczne, tak podobne, że nie znajdziesz różnicy?
  • Czy wiesz, że GERARD produkuje te wspaniałe metalowe płytki pokryte kamieniem?

 

  1. WSZYSCY CHCEMY MIEĆ MOCNY I TRWAŁY DACH

Piękny dach nie ma wartości, jeśli nie może chronić twojego domu. Silnay, chroniący przez długie lata. To jest dla nas wszystkich najważniejsze. Istnieją delikatne dachówki, które mogą pęknąć podczas gradobicia, mogą zostać zdmuchnięte przez silny wiatr. Lub inne rozwiązania dachowe mogą Cię rozczarować, które mogą zostać po prostu uszkodzone przez warunki atmosferyczne i promienie UV. Nie niezniszczalne stalowe dachówki, które są odporne na korozję jak dachówki GERARD. Ze względu na powłokę aluminiowo-cynkową rdza nie może ich uszkodzić. Nic dziwnego, że firma GERARD oferuje 50-letnią gwarancję, co może dać ci poczucie spokoju przy zakupie nowego dachu.

 

  1. MAŁA WAGA TO DODATKOWY BONUS

Cóż, lekkość prawdopodobnie nie znajduje się wysoko na liście życzeń, gdy szukasz nowego dachu. Przyznajemy, ale czy zastanawiałeś się kiedyś, ile (więcej) pieniędzy i drewnianego surowca potrzeba, budując masywny dach na ciężkie dachówki, takie jak ceramika? Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy możesz to wszystko zaoszczędzić dzięki lekkim dachówkom? GERARD to tylko 1/7 ciężaru ciężkiego dachu płytek ceramicznych.

 

Zapomnij o 2 w 1!
3 w 1 to nowy trend. Dzięki systemom dachowym GERARD.