Dach marzeń: stylowy, nowoczesny i wyjątkowo odporny

Czy chciałbyś mieć elegancki, nowoczesny dach, o niepowtarzalnym antracytowym kolorze, który zapewni najlepszą ochronę Twojego domu?

W branży pokryć dachowych obserwujemy rosnącą popularność antracytu, nawet tam gdzie dotąd królowały czerwienie, a proste, płaskie dachówki stały się synonimem nowoczesności. Obecnie ludzie doceniają elegancję prostych kształtów, a zwłaszcza w zestawieniu z niezawodnością, trwałością i gwarancją popartą doświadczeniem jaką zapewnia Gerard.

W odpowiedzi na te trendy rynkowe, prezentujemy Państwu nowy panel dachowy z posypką GERARD Eleganta, stworzoną z myślą również o przyszłych pokoleniach.

Firma GERARD, producent niezawodnych, widowiskowych, trwałych i pięknych pokryć dachowych z posypką, których idea wywodzi się prosto z Nowej Zelandii, od ponad 60 lat, oferuje teraz tę prawdziwie nowoczesną blachodachówkę z posypką obok klasycznych, tradycyjnych, góralskich, śródziemnomorskich, a dzieki ELEGANCIE również płaskich i nowoczesnych profili dachowych.

 

Dach marzeń: stylowy, nowoczesny i wyjątkowo odporny

GERARD Eleganta: wymarzony, nowoczesny dach z posypką na nasze czasy

 

8-punktowy system mocowania dachów z posypką GERARD jest odporny na ekstremalne silne wiatry, burze, gradobicia, jak i intensywne śnieżyce. Mocna, odporna na korozję stal zapewnia wyjątkową odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Te cechy zaspokajają dzisiejsze zapotrzebowanie na dach, który nie tylko prezentuje się niezwykle nowocześnie i wykwitnie, ale co ważne sprosta wyzwaniu nieprzewidywalnych ekstremalnych warunków pogodowych związanych z obecną zmianą klimatu.

Kiedy zobaczysz unikalny 8-punktowy montaż (mocowanie każdego panelu GERARD w 8 punktach za pomocą gwoździ, jak pokazano poniżej), będziesz wiedział, że prawdopodobnie żaden wiatr nie zagrozi bezpieczeństwu Twojego domu.

 

Dach marzeń: stylowy, nowoczesny i wyjątkowo odporny

Piękno dla oczu, radość każdego dnia. Płaska blachodachówka z posypką GERARD Eleganta.