Dachy odporne na burze i nie wymagającej częstej konserwacji są ważniejsze niż kiedykolwiek.

Rozpoczął się sezon burzowy.

Dachy odporne na burze i nie wymagającej częstej konserwacji są ważniejsze niż kiedykolwiek.

 

Nagły ulewny deszcz, silny wiatr i gradobicie są dziś częstymi wiadomościami w mediach. Konsekwencjami są przeciekające dachy, uszkodzone domy i dekarze potrzebni na już aby naprawić dachy przed następną burzą. Ponadto trudno jest ostatnio zdobyć dekarzy. Nawet jeśli znajdziesz go na czas, koszty naprawy są bardzo wysokie.
Nie wspominając już o dużych budynkach, blokach, kiedy prace remontowe mogą stać się jeszcze bardziej skomplikowane. Wysokość budynku, kwestie własności i odpowiedzialności mogą sprawić, że będzie to bardzo problematyczne I czasochłonne. Najlepiej byłoby uniknąć tego wszystkiego, prawda?

 

Jak możemy uniknąć napraw dachu po burzach?
Wybierając dach odporny na burzę, nie wymagający konserwacji. Łatwiej powiedzieć, a potem zrobić. Dlaczego?
Ponieważ tradycyjne rozwiązania dachowe, które są najczęstszymi dachami, mogą mieć kłopoty, gdy muszą poradzić sobie w ekstremalnych warunkach pogodowych. Ciężkie dachówki ceramiczne mogą być łamane przez gradobicie i usuwane z ich miejsca przez silny wiatr. Podobnie lekkie dachy, takie jak gonty bitumiczne, w bardz łątwy sposób mogą być uszkodzone.
Jeśli te typowe typy dachów mogą zawieść w trudnych warunkach pogodowych, jaki dach może zapewnić niezawodną ochronę naszych domów bez względu na pogodę?

 

Jest dach odporny na burzę, o którym być może nigdy nie słyszałeś
Są na rynku dachy dobrej jakości, które mogą przetrwać 2-3 dekady. Jest również dostępny wyjątkowy dach, który ma aż 50-letnią gwarancją. Z naszym dachem oszczędzisz czas I newry I unikniesz napraw po burzach.

Jest specjalny dach, który wcale nie wymaga napraw, ponieważ wytrzymuje silny wiatr lub grad bez uszkodzeń. Odporne na korozję dachy metalowe pięknie pokryte kamieniami naturalnymi mogą wykonać pracę za Ciebie. GERARD tworzy wyjątkowe rozwiązania dachowe. Mocny i trwały metal zapewnia najlepszą ochronę domu przed gradem. Unikalna, pozioma technika mocowania stosowana w dachach GERAD może być odporna na huragan, ponieważ każda dachówka jest mocowana za pomocą 8 mocnych gwoździ lub elementów mocujących do dachu.
Ten system dachowy zapewnia wodoodporny dach niezależnie od intensywności opadów. Panele GERARD są wycinane i formowane tak, aby pasowały do ​​każdego projektu dachu i mogą z łatwością współgrać z akcesoriami, takimi jak okna dachowe, otwory wentylacyjne i rury.

Poszukiwania wyjątkowego dachu możesz uznać za zakończone. GERARD przedstawia dach odporny na burzę, nie wymagający konserwacji.
Nigdy więcej zmartwień o porach burzy