GERARD® Sprawia, że niebo nie spada nam na głowy

W ciągu ostatnich kilku miesięcy natura kilkakrotnie pokazała swoją siłę. Byliśmy świadkami burz, podtopień, powodzi, niezwykle silnych wiatrów oraz coraz częstszych burz gradowych.

Od dawna jesteśmy informowani przez naukowców i ekologów o nadchodzącym zagrożeniu spowodowanym zmianami klimatycznymi.
Nie powinniśmy przymykać oczu na zmiany, które zachodzą i działać z opóźnieniem.

Jako jednostki oczywiście nie możemy odwrócić trendu globalnego ocieplenia i ekstremalnych warunków pogodowych z dnia na dzień. Ale możemy krok po kroku, robić małe postepy w kierunku bezpieczeństwa pod naszym dachem, a czyniąc to, możemy pomóc uczynić świat lepszym i bardziej zrównoważonym miejscem.

GERARD® Sprawia, że niebo nie spada nam na głowy

 

BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH DOMÓW W ZNACZNYM STOPNIU ZALEŻY OD WYBRANEGO RODZAJU DACHU.

Istnieją materiały dachowe, przystosowane do ochrony nawet przed gradobiciem o bardzo dużych rozmiarach. Firma GERARD® produkuje odporne na korozję, wytrzymałe panele stalowe pokryte naturalnym kamieniem. Stal i kamień tworzą idealną kombinację, która w wyjątkowy sposób wzmacnia Twój dach.

Panele GERARD® są odporne na uszkodzenia przez grad o grubości do 30 mm, ale nawet grad o grubości 90 mm nie przebije panela. Możesz czuć się dzięki temu wyjątkowo bezpiecznie.

 

Ale są również inne zalety kamienia, który pokrywa panele GERARD®:

  • naturalne kamienie sprawiają, że dach jest odporny na przemakanie, promienie UV i kwaśne deszcze,
  • specjalne trwałe kolory są opracowane tak, aby przez dziesięciolecia były jak w dniu montażu.

 

EKSTREMALNE WYMAGANIA POGODOWE, EKSTREMALNA OCHRONA DACHU

Powłoka kamienia dodatkowo tłumi dźwięk — niezależnie od tego, co dzieje się nad Twoim dachem, będziesz cieszyć się większą ciszą i spokojem pod swoim dachem w porównaniu z innymi stalowymi dachami.

Dzięki unikalnemu ośmio punktowemu systemowi montażu, nasze panele są odporne na silne podmuchy wiatru. W miejscach narażonych na bardzo silne wiatry nasi dekarze dbają o mocniejsze mocowanie paneli na wyeksponowanych krawędziach, aby były jeszcze bardziej zabezpieczone przed ogromną siłą natury.

To nie są tylko obietnice. Mocno wierzymy w rozwiązania GERARD®, co potwierdzamy 50-letnią gwarancją — a ponieważ stworzyliśmy naszą pierwszą płytkę w 1957 roku, możesz być pewny naszego produktu.

Poznaj opinie klientów zadowolonych z naszych paneli  https://www.gerardroofs.pl/pl/opinie