TAJNY SKŁADNIK PIĘKNA GERARD: KRUSZYWO Z NATURALNEGO KAMIENIA

TAJNY SKŁADNIK PIĘKNA GERARD: KRUSZYWO Z NATURALNEGO KAMIENIA

 

Wszyscy kochamy to, co jest naturalne.


Naszym marzeniem było stworzenie mocnego, lekkiego dachu o naturalnym wyglądzie.
W GERARD te specjalne dachy, pokryte kruszywem z naturalnego kamienia, są dostępne dla każdego.
Naturalne oznacza również dobre dla środowiska:
dachówki stalowe GERARD w 100% nadają się do recyklingu.

 

7 kroków: z naturalnego środowiska na Twój dach:

1. Granulki są dobierane według twardości i odporności na wodę, promienie UV i kwaśne deszcze. Zapewniają zarówno atrakcyjny wygląd i ochronę dachówki.

TAJNY SKŁADNIK PIĘKNA GERARD: KRUSZYWO Z NATURALNEGO KAMIENIA

 

2. Granulki są kruszone, aby miały odpowiedni rozmiar, tak aby te naturalne kamienie jak najlepiej wyglądały na dachu.

TAJNY SKŁADNIK PIĘKNA GERARD: KRUSZYWO Z NATURALNEGO KAMIENIA

 

3. Jeżeli naturalne kolory skały nas urzekną, zachowujemy je i wierzymy, że naszym klientom też się spodobają.

4. Aby dodać więcej kolorów i zapewnić jak najlepsze dopasowanie do każdego domu, powlekamy kruszywo z naturalnego kamienia warstwą ceramicznego wykończenia. W celu stworzenia trwałej powłoki o odpowiednim nasyceniu, stosujemy pigmenty odporne na wysoką temperaturę i promieniowanie UV. Aby uzyskać najpiękniejszy możliwy efekt, nieorganiczne, odporne na działanie światła pigmenty nanosimy w naszym zakładzie produkującym dachówki AHI Roofing.

TAJNY SKŁADNIK PIĘKNA GERARD: KRUSZYWO Z NATURALNEGO KAMIENIA

 

5. Pigmenty są spajane z granulatem w temperaturze 700° Celsjusza przy użyciu systemu składającego się z krzemianu (szkła) i ceramicznego spoiwa w celu zapewnienia jakości i piękna na co najmniej kilka dekad.

6. Po wybraniu koloru i dopasowaniu rozmiaru kruszywa, zostaje ono naniesione w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze pokrycie całej powierzchni dachówki. Pełne, równomierne pokrycie jest cechą starannie monitorowaną przez dobrze przeszkolonych inspektorów i operatorów.

7. W końcu piękna warstwa ochronna zwieńcza każdą dachówkę GERARD: dodatkowa glazura. Jest to przezroczysta powłoka, opracowana z myślą o stworzeniu wytrzymałej powierzchni odpornej na ekstremalne warunki atmosferyczne, minimalizującej uszkodzenia podczas montażu.
Kruszywo jest dostępne w atrakcyjnych kolorach, prawie wszystkich z wykończeniem matowym. Ponadto, mimo że kruszywo jest dobrze związane z dachówką przez powłokę bazową, proces jego utwardzania trwa nawet przez sześć miesięcy od dnia produkcji.
Dodatkowa akrylowa glazura nanoszona na końcową powłokę dachówki wzmacnia obie te cechy. Mocna, cienka warstwa przepływa między odłamkami do powłoki bazowej i wysycha, tworząc przejrzysty połysk, imitujący nawilżenie wodą.

Nie możesz się doczekać, aby wybrać ulubiony kolor naturalnego kamienia?
Przejdź do:
Karta kolorów GERARD