TANI DACH KOSZTUJE CIĘ PODWÓJNIE

Wszyscy znamy pokusę niskich cen. Możemy zaoszczędzić pieniądze i wydać na coś innego. Czasami wygrywamy, ale czasami przegrywamy tym sposobem myślenia.

TANI DACH KOSZTUJE CIĘ PODWÓJNIE

 

NA TANIM DACHU MOŻEMY STRACIĆ WIĘCEJ NIŻ NAM SIE WYDAJE.

Podobnie jak z używanym, tanim samochodem, który psuje się po kilku miesiącach, tani dach może mieć dużą mniejszą trwałość i dużo krótszą żywotność. Kiedy zaczyna tracić piękno lub jakość i nie chroni naszego domu przed przeciekaniem i innymi siłami natury, koszty naprawy lub remontu mogą być ogromne!
Rzetelne planowanie finansowe w długoterminowej perspektywie zapewnia rozsądne wydawanie pieniędzy, dzięki czemu nie będziesz musiał dopłacać do swojego dachu w przyszłości.

 

TANIE DACHY I RYZYKA

 

  • Tanie dachy - niska jakości

Nie zrozumcie nas źle, są dobrej jakości gonty bitumiczne o długiej żywotności, jednak wiele tanich produktów, niskiej jakości gontów bitumicznych może zawieść cie szybciej niż myślisz. Promienie UV, niewłaściwy montaż czy siły natury mogą zmusić cię do przebudowy całego domu już 10 lat po zakupie nowego dachu. Na pewno chciałbyś uniknąć takich inwestycji po 10 latach , prawda?
Uważaj i uzyskaj szczegółowe informacje przed zakupem jakiego kolwiek produktu!

 

  • Kruche dachy

Gliniane i betonowe dachówki mogą być piękne, ale czy mogą chronić Twój dom przed ekstremalnymi zmianami klimatu? Silny wiatr może je oderwać, a bardzo duże kamienie gradowe mogą je złamać. Koszty naprawy mogą być znaczące, a nawet może być konieczne pełne przebudowanie, tak jak w przypadku gradobicia w Słowenii w 2018 r.
Dachy ceramiczne mogą być podatne na pękanie i mogą nie być odporne na gradobicia. Uważaj i uzyskaj szczegółowe informacje przed zakupem jakiego kolwiek produktu!


MOCNE I SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE DACHOWE

 

  • Pewny Materiał

Pewnym materiałem jest stalowy panel dachowy, który jest odporny na korozję I ma wystarczającą moc żeby przeciwstawić się siłom natury I przez długie lata cieszyć Twoje oko pięknę I estetyką.
Stalowe dachy są chronione przed rdzą dzieki warstwie aluminiowo-cynkowej i chronione przed fizycznym uszkodzeniem poprzez powłokę kamienną, dzięki czemu są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także pięknie wyglądają.
Te specjalne typy dachów, takie jak GERARD, mogą chronić Twój dom przez pół wieku nawet przed huraganami i dużymi kamieniami gradowymi. Nic dziwnego, że dachy GERARD objęte są 50-letnią gwarancją.

 

  • Instalacja ma znaczenie

Unikalne poziome metody mocowania - stosowane również do dachów GERARD - sprawiają, że dachy są niezwykle wytrzymałe i zapewniają im doskonałą odporność na wiatr. Co więcej, każdy panel GERARD jest przybijana do konstrukcji dachu za pomocą 8 gwoździ, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe na huragany nawet o prędkości 200 km / h.

Mam nadzieję, że razem z name łątweij będzie CI zaplanować mądrze Twój dach na całe życie.


Do zobaczenia następnym razem!