GERARD jest odporny na skrajne warunki pogodowe. Czy nie brzmi to uspokajająco?

System dachowy GERARD jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać prawie wszystko, co mogą przynieść zmieniające się warunki klimatyczne.

Bardzo silny wiatr? OCHRONA-GERARD jest włączona!!

Może Cię spotkać huragan o prędkości 160 km/h, ale dachy GERARD odporne na ekstremalne zjawiska pogodowe mogą wytrzymać nawet to!

Sprawdź nasz legendarny test na huragan. Może on skutecznie chronić Twój dom nawet podczas wściekłej burzy. Jaki jest nasz sekret?

Unikatowy, poziomy system montowaniaGERARD.

Unikatowy, poziomy system montowania GERARD

Każdy panel jest zamocowany poziomo w 8 różnych punktach silnym systemem montowania lub gwoździami do bali dachu, co praktycznie eliminuje zerwanie dachówki przez wiatr. Większość innych produktów pokrycia dachowego polega na pionowych metodach mocowania, które są podatne na podnoszenie przy silnym wietrze.

Zapytaj naszych dekarzy, czy kiedykolwiek musieli naprawiać dach GERARD uszkodzony przez burzę.

Obfity grad i śnieg? OCHRONA-GERARD jest aktywna!!

Dachówki Gerard są odporne na grad do 30 mm.

 

Duże zmiany w naszym klimacie mogą powodować powstawanie ogromnego gradu powodującego uszkodzenia dachów. Ale nie Dachy Gerard na całe życie! Nasz system pokryć dachowych jest odporny na uszkodzenia spowodowane przez grad do 30 mm. Nawet olbrzymi grad do szerokości 90 mm nie przebije dachu GERARD, a zatem bezpieczeństwo dachu pozostaje nienaruszone bez względu na warunki pogodowe.

 

Unikatowa powierzchnia Gerard powlekana kamieniem utrzymuje śnieg w miejscu do czasu, aż stopnieje, co eliminuje konieczność stosowania barier śniegowych. W ten sposób chroni ona wszystko i wszystkich przed śniegiem spadających z dachu, a bez szpetnych barier śniegowych wygląda świetnie przez cały rok.

 

Zapytaj naszych dekarzy, czy kiedykolwiek musieli naprawiać dach GERARD uszkodzony przez grad.

Pożar? OCHRONA-GERARD jest aktywna!!

Dom, w którym zdarzył się pożar jest lepiej chroniony z dachem GERARD.

Materiały pokryć dachowych produkowane przez firmę Gerard są wykonywane z wysokiej jakości, zagruntowanej stali zabezpieczonej stopem cynkowo-aluminiowym. Ognioodporność lekkiego dachu jest dodatkowo zwiększana przez warstwę naturalnej posypki kamiennej, związanej ze stalową bazą. Dzięki temu, że każda dachówka z posypką z naturalnego kamienia jest bezpiecznie mocowana w ośmiu punktach, istnieje niewielkie ryzyko zawalenia się dachu i przepuszczania iskier do wnętrza budynku.W rezultacie dachy GERARD przeszły rygorystyczne międzynarodowe testy pożarowe i gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twojego dachu.

Trzęsienia ziemi? OCHRONA-GERARD jest aktywna!!

Będąc 7 razy lżejszymi od betonu lub glinianych dachówek, dachówki pokryte posypką z naturalnego kamienia odporne na ekstremalne zjawiska pogodowe mogą nawet wytrzymać mniejsze trzęsienia ziemi. Osłabione mury lepiej znoszą lekki dach, a zazębiające się dachówki gwarantują mocny dach.